Momentálne prerábame obsah stránky.

V prípade potreby volajte 0905 432 221.

Ďakujeme :)

 

PAPANIE


Pozývame Vás na príjemné posedenie do hotelovej reštaurácie. V našej reštaurácii sa držíme hesla, že jedlo má byť zážitok. K dobrému jedlu patrí aj útulné prostredie, sviečka, dúšok kvalitného vínka a príjemné slovo ochotného personálu. Okrem klasických slovenských jedál máme pre Vás pripravené aj rôzne špeciality a dobrôtky. Snažili sme sa vyhovieť všetkým chúťkam našich zákazníkov. Ak by ste však predsa nenašli to pravé, stačí len povedať a my urobíme všetko preto, aby ste boli spokojní. Pre Vaše detičky tu máme veľký detský kútik a špeciálny jedálny lístok.

                           Raňajočky


Raňajky sú podávané formou bufetových stolov, každý deň od 7:00 do 9:00. V prípade, že musíte odísť z hotela skôr, radi Vám pripravíme balíček na cestu. Pre tých, ktorí sa radi vyvaľujú v posteli, máme službu "raňajky do postele". Stačí nám iba zavolať na recepciu a povedať, na čo máte chuť a my Vám to veľmi radi prinesieme v stanovený čas. (aj po 9:00) :)
Pre detičky máme na požiadanie krupicovú kašičku, detskú výživu a iné.
                                 Obed
Počas obeda si môžete objednať okrem klasického jedálneho lístka aj denné menu, ktoré podávame od 11:00 do 14:00. Na výber máte z troch polievočiek, troch hlavných jedál, ktoré sú podávané aj s prílohou.

                        Kávička a koláčik


Pre naších hostí máme milú pozornosť. Každý deň servírujeme v reštaurácii kávičku (alebo čajík) s koláčikom. Túto sladkú pozornosť podávame od 15:00 do 16:00, je potrebné dodržať tento čas.

                              Večere


Večere podávame formou švédskych stolov. Na výber máte z dvoch polievočiek, predjedlá (syrové, mäsové rolády a iné), šalátiky, sedem hlavných jedál, dve prílohy, dezerty (pudingy, palacinky, koláče a zákusky), ovocie. Ak je na hoteli málo hostí, tak si večeru vyberáte z jedálneho lístka.
                        Terchovská záhrada
.....záhrada sa nachádza vedľa hotela. Je to príjemné a vyhľadávané miesto na relax po krásnom dni. Obľúbili si ho rodičia a zamilovali si ho deti. Okrem veľkého priestranstva, kde sa môžu vyjašiť deti, je tu pre nich pripravené detské ihrisko so šmýkačkami, preliezkami, hojdačkami, pieskoviskom a nesmie chýbať maxi trampolína, ktorá je úplne zadarmo. Pre dospelákov tu máme príjemné ležadla a sieťky, odkiaľ môžu v pohodičke sledovať svojich drobcov. Okrem všetkých jedál, ktoré nájdete v reštaurácii Vám ponúkame ešte aj grilované špeciality, ktoré sú pripravované pred Vašimi očami, ako aj sladučký dezert, grilované jabĺčko s medom.
                        Hotelová kaviereň
Po dobrom jedle Vás pozývame do hotelovej kaviarne, ktorá sa nachádza vedľa reštaurácie. Počas dlhých zimných večerov je to príjemné a vyhľadávané miesto, kde vždy citiť vôňu horiaceho dreva v krbe. Okrem klasických nápojov Vás pozývame na dobrý koktail, čajík z čerstvej mäty či zázvoru, horúcu medovinku a mnoho iných dobrôt. Kaviereň má dve poschodia a na druhom sa nachádza biliard a stolný futbal. Bilard je zadarmo. V kaviarni sa taktiež nachádza televízor, kde si môžete pozrieť napríklad správy či dobrý film.
                      Deti papajú v reštaurácii

Deti si u nás nájdu ich špeciálny lístok, snažíme sa, aby v ňom našli vždy veľa vitamínov, aby bolo papanie zdravé a chutné. V prípade, že dieťa potrebuje špeciálnu diétu, stačí osloviť náš personál, ktorý Vám pomôže ho zmeniť.


                           Špeciálne požiadavky 


Naši kuchári majú skúsenosti aj s varením stravy pre ľudí, ktorí majú rôzne diety a alergie ako laktofree, bezlepok či iné. Ak máte diétu alebo sa musíte stravovať špeciálnymi potravinami, prosíme Vás, aby ste o tom informovali recepčné pri rezervovaní, aby sme Vám mohli pripraviť papanie, ktoré Vám bude vyhovovať.

                           Tešíme sa na Vás :)